Vincenzo Montella’dan Semih Kılıçsoy cevabı! ‘Beşiktaş taraftarı çok rahat olmalı’

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Macaristan maçı öncesi konuştu.

Vincenzo Montella’dan Semih Kılıçsoy cevabı! ‘Beşiktaş taraftarı çok rahat olmalı’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.03.2024
A+
A-

EURO 2024 hazırlıkları kapsamında Macaristan ile özel maçta karşı karşıya gelecek A Milli Futbol Takımı’nda Vincenzo Montella açıklamalarda bulundu.

Macaristan’ın performansına dikkat çeken Vincenzo Montella, “Çok iyi çalıştığımız bir süreçten geliyoruz ve önümüzde iki önemli hazırlık maçı var. Macaristan son 20 maçında 3 kez yenilmiş, Wembley’de İngiltere’yi yenmiş, Almanya’yı yenmiş bir takım. Yarın biz sonuca değil gelişimimize bakacağız” dedi.

Tercihlerini taktiksel olarak yaptığını vurgulayan İtalyan teknik direktör, “Bütün kararlarımı taktiksel veriyorum, formaların rengine göre karar vermiyorum” diye konuştu.

Semih Kılıçsoy’un A Milli Futbol Takımı aday kadrosundan çıkarılmasına dair Vincenzo Montella, “Semih bizim çok sevdiğimiz bir futbolcu ama bir yılı tamamlamamış bir oyuncu. Ümit Milli Takım da bizim takımımız, başkasının değil. Çok önemli bir maç oynayacaklar. Çocukları çağırdığımızda çok mutlulardı. Tarihte ilk kez EURO elemelerini 1. sırada tamamladıysak bu çocukların sayesinde oldu bu. Sadece şunu söylemek istiyorum, genç futbolcularımızı çok fazla strese sokmadığımız bir ortam hazırlamalıyız. Onlar bizim futbolcularımız” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş taraftarına mesaj veren Vincenzo Montella, “Beşiktaş taraftarı çok rahat olmalı, ellerinde pırıl pırıl bir oyuncu var. Ben formaların rengine göre karar vermiyorum, içleri rahat olsun. Kararları kendim veriyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.