Tavuklu Pilavdan Öğretmen ve Öğrenciler Zehirlendi

Tavuklu Pilavdan Öğretmen ve Öğrenciler Zehirlendi

Tavuklu Pilavdan Öğretmen ve Öğrenciler Zehirlendi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.05.2024
A+
A-

Öğrenci Velisinin Dağıttığı Tavuklu Pilavdan Öğretmen ve Öğrenciler Zehirlendi

Denizli’deki bir lisede, öğrenci velisi tarafından dağıtılan tavuklu pilavdan yiyen çok sayıda öğrenci, öğretmen ve idareci, zehirlenme şüphesiyle hastanelere başvurdu. Olayın ardından hızla harekete geçen yetkililer, durumu kontrol altına almaya çalışıyor.

Saat 15.00 civarında, mide bulantısı ve kusma şikayetleri yaşayan 4-5 öğrenci, öğretmenleri tarafından Servergazi Devlet Hastanesi acil servisine götürüldü. Tavuklu pilavdan yiyen diğer öğrenciler ve okul personeli de benzer şikayetler yaşayınca, okula çok sayıda ambulans sevk edildi.

Yaklaşık 60 öğrenci ve bazı öğretmenler ile müdür yardımcılarının hastanelere müracaat ettiği belirtildi. Rahatsızlanmaların başlaması üzerine okul erkenden tatil edilerek, öğrenciler evlerine gönderildi.

Durumu ciddi olan kimsenin olmadığı, mide bulantısı ve kusma şikayetiyle gelenlerin çoğunun ayakta tedavilerinin yapıldığı bilgisi paylaşıldı.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı ve yetkililer, sağlık durumu etkilenen herkesin en iyi şekilde tedavi edilmesini sağlamak için çaba gösteriyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.