Ceylo Emirhan Ceylan

Ceylo Emirhan Ceylan Kimdir.

Ceylo Emirhan Ceylan
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.06.2023
A+
A-

 

“Ceylo” Emirhan Ceylan,

1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yeni nesil Türkçe Rap tarzında şarkı sözü yazarı ve yorumcusu olarak büyük kitlelere hitap etmeyi başaran bir sanatçıdır. Ceylo, müzik piyasasına küçük yaşlarda ilgi duymakla beraber, akabinde zamanla enstrüman çalmaya da başlamıştır.

Müzikal kariyerini bireysel çalışmalara, araştırmalara ve kendini geliştirmeye adayan Ceylo, daha sonraki aşamada ise ses mühendisliği ve müzik üretimi üzerine eğitim alarak,  başarı merdivenlerini istikrarlı şekilde çıkmayı adeta yaşam felsefesi haline dönüştürmeyi ve  hayatının rutini haline getirmeyi başaran ender isimlerdendir.
Almış olduğu eğitimi sayesinde kendi stüdyosu  “ee? Records”u kurarak, burada müzik üretimlerine ara vermeden keyifle devam etmektedir.
Ceylo, müzik kariyerindeki ilk adımlarını 2021 yılında yayınladığı ilk teklisi ile atmıştır. Bu teklisi, müzikseverler tarafından büyük ilgi görmüştür ve Ceylo’nun müzik kariyerinde önemli bir yere sahip olmuştur.
Günümüze kadar 8 tane single ve 7 şarkılık bir albüm yayınlayan Ceylo, kendine özgü tarzı ve dinamik şarkıları ile Türkçe Rap müzik sahnesinde, sağlam temellere dayalı olarak şimdiden yerini aldı. Sanatçının şarkı sözleri derin anlamlar taşırken, toplumsal mesajlar içermesiyle de sadece yeni nesil değil, diğer bireylerin de oldukça dikkatini çekiyor.
Yerel basında adından sıkça söz ettiren Ceylo, gördüğü yoğun ilgiden de fazlasıyla  memnun olduğu gözlerden kaçmıyor.
Ceylo, müzik kariyerindeki başarısı ve kendine özgü stili ile Türkçe Rap müzik tarzında öne çıkan bir sanatçıdır. Hem müzik üretimi hem de şarkı sözü yazımı konusunda başarılı olan Ceylo’nun sanat kariyeri her geçen gün yıldızı parlayarak ve kitle sayısını arttırarak devam etmektedir.
Türkçe Rap camiasında büyük saygı duyulan, tecrübesi ve vizyonuyla önemli etki alanına sahip olan Ceylo “Hedefim müzik dünyasındaki duruşumla sektördeki müzisyen arkadaşlarımızla birlikte birbirimize değer katarak ve saygı duyarak rekabeti eğlenceli hale getirebilmek” olarak nitelendiriyor. 

Çok heyecanlı ve işini severek yaptığını belirten sanatçı, bu piyasada kısa sürede tanınmasının azim ve disiplini elden bırakmayarak çalışmasına bağlıyor.

 

YouTube: https://www.youtube.com/@CEYLO
Spotify: https://open.spotify.com/artist/7M4Jj0tEpVA8jED8u57HE4?si=wSboDv3aQmGo0esVm-RhdA
Instagram: http://instagram.com/ceyloo06
Twitter: http://twitter.com/ceylo06
TikTok: https://www.tiktok.com/@ceylo_06

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.