Alman Polisi Mehmet’i Arıyor

Alman Polisi Mehmet’i Arıyor

Alman Polisi Mehmet’i Arıyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.06.2024
A+
A-

Alman Polisi Mehmet’i Arıyor! Eşini Başından Vurup Gittiği Berber Dükkanında Katliam Yaptı

Almanya’da yaşanan korkunç bir olayda, 34 yaşındaki Mehmet Ö. isimli bir Türk, cinnet getirerek eşini başından silahla vurdu. Olayın ardından Mehmet, aynı binanın 7. katına çıkarak kapalı bir kapıya 6 el ateş açtı. Ancak bu olayda herhangi bir yaralanma olmadığı bildirildi.

Berber Dükkanında 3 Kişiyi Vurdu

Ülkenin önde gelen gazetelerinden Bild’e konuşan yetkililere göre, saldırgan olaydan sonra aracına binerek 2 kilometre uzaktaki bir berbere gitti. Burada da Mehmet Ö., 3 kişiyi vurdu ve dördüncü bir kişi travma geçirdi. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Aile Meselesi Şüphesi

Alman polisi, saldırının aile meselesi yüzünden gerçekleşmiş olabileceğinden şüpheleniyor. Mehmet Ö.’nün kuzeni, “Olayı duyunca şok oldum. Neden böyle bir şey yaptığını anlayamadım. Bildiğim kadarıyla hiçbir sorunları yoktu ve aslında çok sakin bir adamdı. 4 çocukları vardı” dedi.

Polis Arama Çalışmalarını Sürdürüyor

Olaydan sonra izini kaybettiren Mehmet’in, ormanlık bir alanda saklandığı tahmin ediliyor. Alman polisi, drone, helikopter ve özel eğitimli polislerle arama çalışmalarını sürdürüyor. Yetkililer, bölgede yaşayan vatandaşların dikkatli olması çağrısında bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.