9’uncu kütüphane Tepekule’ye – EĞİTİM – İnternetin Ajansı

Yenimahalle Belediyesi tarafından ders çalışma ortamına gereksinim duyan ilçe sakinleri için hizmete açılan kütüphaneler yıl boyunca yoğun talep görüyor.

9’uncu kütüphane Tepekule’ye – EĞİTİM – İnternetin Ajansı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.08.2023
A+
A-

 

Haftanın 7 günü gençlere kapılarını ardına kadar açan kütüphanelerden 12 binin üzerinde üye faydalanıyor. İlçenin 9’uncu kütüphanesi olan Tepekule Kütüphanesi yakın zamanda hizmete açılacak. Tepekule’ye farklı bir renk katması planlanan kütüphane ile Şentepeli gençler teknolojik, güvenli ve temiz bir ortamda ders çalışma fırsatını bulacak.

Sabah 9.00, akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veren kütüphaneler, öğrencilerin yaz tatilinde olmasına rağmen yoğun ilgi görüyor. Gerek yeni yıla hazırlanan gerek tekrar yapan gerekse kitap okumak isteyen gençler kütüphanelerin yolunu tutuyor.

Geleceğin söz sahipleri Yenimahalle’den çıksın

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle’nin dört bir yanında gençlerimiz ve sınavlara hazırlanan vatandaşlarımız için açtığımız kütüphanelerimiz yoğun ilgi görüyor. Gençlerin ve çocukların iyi üniversitelerde okumasını hedefliyor, geleceğin söz sahibi bireyleri Yenimahalle’den çıksın istiyoruz. Sınavlara hazırlanmak isteyen, evinde yeterli çalışma ortamı bulamayan, huzurlu bir ortamda kitap okumak, araştırmak isteyen gençlerimize temiz bir ortamda çalışma fırsatı sunuyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.