BAŞKAN AVCI: “GENÇLERİMİZ BİZİM GELECEĞİMİZ” – TÜRKİYE – İnternetin Ajansı

MİLLET KIRAATHANELERİNİ TERCİH ETTİLER ÜNİVERSİTE SINAVLARINI KAZANDILAR

– ALTIEYLÜL İLÇESİNDE ÜNİVERSİTE SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞKAN AVCI: “GENÇLERİMİZ BİZİM GELECEĞİMİZ” – TÜRKİYE – İnternetin Ajansı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.09.2023
A+
A-

Altıeylül Belediyesi Millet Kıraathanelerinde bulunan kütüphanelerde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler başarılarına başarı kattılar. Altıeylül Belediyesi’nin projeleri içesinde bulunan ve özellikle öğrencilerin derslerini sessiz ve sakin bir ortamda çalışabilmeleri amacıyla planlanan Millet Kıraathaneleri Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

“BAŞKANIMIZ HASAN AVCI’YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Plevne İsmail Akçay Millet Kıraathanesi, Sabri Uğur Parkı ve Millet Kıraathanesi, Sultan Alparslan Millet Kıraathanesini tercih eden öğrenciler, “Altıeylül Belediyesi’nin özellikle bizlere kazandırmış olduğu Millet Kıraathaneleri ve kütüphaneler bizler için bulunmaz bir nimet oldu. Bizler burada derslerimize ve sınavlarınıza çalışırken ücretsiz çay servisiyle de sıcak bir aile ortamı içerisinde üniversite sınavına hazırlandık. Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı’ya bizlere destek olduğu için teşekkür ediyoruz” dedi.

“GENÇLERİMİZE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Plevne İsmail Akçay, Sabri Uğur, Sultan Alparslan Millet Kıraathanelerinde kütüphaneleri kullanarak üniversitelerin çeşitli bölümlerini kazanan gençlerimizle bir araya geldik. Üniversiteye hazırlanma sürecinde millet kıraathanelerinde ücretsiz ikramlarımızla sessiz ve konforlu ortamda ders çalışma imkânı bulan öğrenciler hem ailelerini hem de bizleri gururlandırdılar. Millet Kıraathanelerini açarak üniversite sınavlarına, lise sınavlarına ve okullarındaki sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize desteğimiz devam edecek. Vatanımıza ve Aziz Milletimize nice güzel hizmetler yapmaları dileğiyle eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz. Altıeylül Belediyesi olarak gençlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

ALTIEYLÜL İLÇESİ’NDE ÜNİVERSİTE SINAVINDA DERECEYE GİRENLER DE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Altıeylül İlçesi’nde üniversite sınavını kazanarak dereceye giren 35 öğrenci yapılan törenle ödüllendirildi. Törene Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Altıeylül Milli Eğitim İlçe Müdürü Çetin Keren katılım sağladı.

BAŞKAN AVCI: “BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM”

Yapılan törende konuşan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül ilçemizde Üniversite sınavında dereceye giren öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum. Üniversite sınavı da bir insanın hayatında çok önemli bir dönüm noktasından bir tanesi. Seçtikleri meslekler, onların yaşamların sonuna kadar taşıyacakları adeta unvanları oluyor. Azmederek üniversite sınava hazırlanıp Altıeylül ilçemizi gururlandıran sizler hedeflediğiniz doğrultuda eğitim-öğretim hayatınıza devam edeceksiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.